Program partnerski

Słowo od:

Michael “Hutch” Hutchison – FUNDATOR I ZAŁOŻYCIEL KLUBU INCRUISES

Witamy w rodzinie inCruises ™!
Jestem wdzięczny za udział w twoim zespole.

Dzielimy się produktem, o którym marzymy: aby Zobaczyć ten Świat w wygodzie, w stylu i za ułamek kosztów.

Chcemy także dostarczyć Ci światowej klasy możliwości biznesowych i programów kompensacyjnych, które zostaną szczegółowo wyjaśnione w tym dokumencie.

Mamy trzy proste zasady, których używamy, aby kierować naszymi decyzjami dotyczącymi programu kompensacyjnego, które zasilają niezależną firmę. To musi zawsze być 100%:

1) Uczciwy i hojny
2) Zrozumiały
3) Zgodny

Mimo, że nasza firma jest zabawna i ekscytująca, wspólnie prowadzimy naszą działalność z najwyższym poziomem uczciwości i zaangażowaniem w spełnianie wymagań. Aby osiągnąć sukces w naszej firmie, będziesz potrzebować ciężkiej pracy, zaangażowania w przestrzeganie zasad i głębokiej pasji pomagania innym osiągnąć swoje cele.

Sprawiedliwy i hojny plan wynagrodzeń:

W marketingu sieciowym zazwyczaj widać trzy typy planów kompensacyjnych:

BINARY – Pozwala na zarabianie prowizji. Nieograniczona głębokość.

UNILEVEL – Umożliwia zarabianie na nieograniczonej szerokości na określonej liczbie poziomów.

MATRIX – Umożliwia zarabianie w ograniczonej liczbie szerokości i głębokości.

InCruises ™ stworzył innowacyjny program kompensacyjny przeznaczony do płacenia za Nieograniczoną szerokość i nieograniczoną głębokość.

Więc możesz zarobić NIEOGRANICZONE przychody z firmy, którą budujesz!

W firmie inCruises ™ rozumiemy, że sukcesy naszych partnerów są sukcesem naszym. Dlatego zdecydowaliśmy się zapewnić zrozumiałą okazję ZAROBKOWĄ. Aby spełnić tę obietnicę chcemy, abyś wiedział, że jest 5 nierozłącznych zobowiązań, którymi żyjemy tak,że możesz mieć pewność,że leży nam Twoje dobro na sercu.

Pierwsze zobowiązanie: zapewnimy światowej klasy szkolenia, narzędzia marketingowe i nagradzające zachęty, a także spójne i uczciwe traktowanie w kwestiach zgodności. Będziesz miał lojalny zespół, który będzie współpracował z Tobą w każdym aspekcie twojej firmy, aby zapewnić Ci sukces.

Drugie zobowiązanie: Będziesz reprezentowany przez Radę Partnerów składającą się z 5 liderów terenowych; Dyrektorzy ds. Marketingu wyższego szczebla, dyrektorzy ds. Międzynarodowych, krajowych, regionalnych i dyrektorów ds. Marketingu wyższego szczebla w celu zapewnienia reprezentacji na wszystkich szczeblach, które najbardziej dotyczą danej decyzji.

Trzecie zobowiązanie: Jesteśmy zobowiązani do prowadzenia naszej działalności w stabilny i spójny sposób. Będziemy unikać częstych i niepotrzebnych reguł i zmian kompensacyjnych, a my traktujemy Twoją firmę z szacunkiem, na którą zasługuje.

Czwarte zobowiązanie: W mało prawdopodobnym przypadku, gdy musimy dokonać zmian w zakresie rekompensat, poinformujemy o tych zmianach z wyprzedzeniem i pozwalamy nie tylko przeglądać te zmiany odszkodowań przed ich wejściem w życie, ale także zadawać pytania naszym zespołowi wykonawczemu.

Piąte zobowiązanie: Twoja firma jest dobra! Po osiągnięciu poziomu Dyrektora Regionalnego będziesz miał pełną, 100-procentową własność firmy. Będziesz mógł przenieść firmę na małżonka lub dzieci, czy nawet sprzedać ją innym regionalnym dyrektorom lub powyżej, z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń, więc zapoznaj się z naszymi zasadami i podręcznikiem procedur, aby uzyskać szczegółowe informacje.

W firmie inCruises ™ mamy misję zmienić sposób planowania, zapisywania i zapłaty za swoje wakacje. Chcemy sprawić, że luksusowy rejs będzie bardziej dostępny, przystępny, a nawet zyskowny dla milionów ludzi na całym świecie. Nasze członkostwo jest proste. Nasi członkowie płacą 100 dolarów miesięcznie, aby dołączyć do naszego ekskluzywnego klubu. Zapewniamy naszym członkom 2 Cruises Dollars ™ za każdy $1 , kiedy jesteś w naszym członkostwie.

$100 = 200 Cruises Dollars™

Możesz skorzystać ze swojego Cruises Dollars ™, aby zarezerwować dowolny rejs z naszej oferty Global Dream Cruises ™ na naszej stronie.

Jako partner inCruises ™ możesz zarobić na 5 sposobów! Błyskawiczne bonusy!

Za każdego nowego partnera ($ 295) można zarobić błyskawiczny bonus (Instant Pay Bonus).

Natychmiastowa płatność oznacza wypłacenie po upływie 24 godzin. Bonusy te są akumulacyjne.

Przykład:

Zarejestruj 3 osoby i zarabiaj = 180,00 USD
(50 USD + 60 USD + 70 USD plus 100 Cruises Dollars jako premia producenta)

Na koniec miesiąca kalendarzowego resetuje się ilość zaproszonych osób do Klubu do 0 i zaczyna się od 50 USD od nowego zaczynającego się miesiąca za nową osobę zaproszoną do Klubu.

Bonus Producenta

Bonusy te są wypłacane za rejestrację nowych członków. Za każdym razem, gdy osobiście przystępujesz do rejestracji trzech nowych członków, w ciągu miesiąca kompensacyjnego, otrzymasz nagrodę: 100 Cruises Dollars

Możesz zacząć zarabiać od razu i nie ma minimum! Im więcej osób zaprosisz, tym więcej zarobisz Cruises Dollars! Tak,to jest proste! W ten sposób można szybciej gromadzić Cruises Dollars i wyruszyć na wycieczkę, zanim zdołasz sobie to wyobrazić.

Rekompensata dodatkowa

Ponieważ produkt członkowski InCruises ™ jest stały i powtarzalny, można zbudować silny i niezawodny miesięczny strumień przychodów, miesiąc po miesiącu, co nazywamy RESIDUAL INCOME.

Pozostały dochód uzyskuje się dzięki członkostwu BEZPŁATNEMU (5 bezpośrednich użytkowników płacących członkostwo) i jeden Twój bezpośredni Partner, który ma darmowe członkostwo. Rekompensata jest wypłacana do 5-go Poziomu, co pozwala potencjalnie zarobić setki, a może nawet tysiące dolarów miesięcznie dochodu dodatkowego!

Podczas gdy RESIDUAL INCOME. jest ograniczony do 5-go poziomu, możesz otrzymywać wynagrodzenie za NIEOGRANICZONE POZIOMY z naszymi premiami za przywództwo. Możesz zdobyć jeden z ośmiu premii, która jest wyższa, każdego miesiąca, na podstawie całego swojego zespołu.

$500.00 miesięcznie — Samochodowy Bonus

inCruises ™ płaci miesięczny CAR bonus $ 500.00 można wykorzystać do zakupu lub leasingu pojazdu do wyboru z któregokolwiek z tych znakomitych marek:

Podczas gdy nazywamy to naszym bonusem samochodowym, nie ma żadnych wymagań dotyczących zakupu lub wypożyczenia określonego samochodu. Możesz użyć tej premii w dowolny sposób.

Ten CAR BONUS i wszystkie nasze premie za przywództwo są na poziomie premii rekompensat i producentów.

$1000.00 miesięcznej premii na podróże.

 

Co mogłoby być lepsze niż podróżowanie po niebywałych cenach niedostępnych dla ogółu społeczeństwa, a nawet podróżowanie za darmo?

A co z płaceniem, jak pływać po świecie?

Będziemy płacić co miesiąc miesięczną opłatę za podróż wszystkim liderom zespołu, którzy budują silny zespół producencki, dzięki czemu będziesz mógł wygodnie wyruszyć w świat w zaciszu i wygodzie, zarabiając miły miesięczny dochód!​​​​​​​

$2,500,00 miesięcznej premii za zaangażowanie

BONUSY

Wszyscy mamy zobowiązania finansowe.
Może to być kredyt hipoteczny, opłaty czynszowe lub innego rodzaju rachunki, które przychodzą co miesiąc.

Z naszym MIESIĘCZYM ZOBOWIĄZANIEM BONUS0WYM
w wysokości $2500 można zapłacić większość lub całość swoich rachunków, dając elastyczność finansową.

$5000,00 miesięczny bonus rekreacyjny

Zaprojektowaliśmy ten bonus, aby nagradzać naszych elitarnych liderów za budowanie solidnego zespołu, który konsekwentnie produkuje miesięczną wypłatę!

Dla większości ludzi $5.000,00 miesięcznie może pomóc im kontynuować i cieszyć się rozrywką życia, o której zawsze marzyli, ale nie mogli sobie na to pozwolić,aż do teraz.

Poprzez budowanie rosnącego zespołu, możesz czerpać korzyści z tej stabilności, jaką zapewnia ten niesamowity bonus.

 

$10.000,00 Miesięczny Bonus Wolności

Każdy marzy o prawdziwej finansowej wolności. Mając pieniądze na to, co chcesz, kiedy tego chcesz.

Dzięki technologii InCruises ™ możesz osiągnąć ten sen za pomocą swojego MIESIĘCZNEGO BONUSU WOLNOŚCIOWEGO w wysokości $10.000,00!

Jesteś liderem, który zbudował dużą organizację z niesamowitym
przywództwo; Teraz ciesz się owocami swojej pracy!
Podróżuj więcej. Ciesz się życiem. Zobaczyć świat.
Opisz obraz tego, czym jest prawdziwy styl wolności, by inni mogli śledzić Cię i brać z ciebie przykład.

$ 20,000.00 Miesięczny Bonus Niezależności Finansowej

Osiągając całkowitą i pełną niezależność finansową jest jednym z celów naszych najlepszych liderów.

Do tego wspaniałego bonusu $20,000.00 ,jesteś na najlepszej drodze do osiągnięcia tego.

Z $20,000.00 które otrzymasz w każdym miesiącu, można zaoszczędzić i zainwestować,oraz przygotować się dla swoich złotych lat.
Znając ciebie będziesz dążył by osiągnąć poziom niezależności finansowej.
Większość ludzi może Tylko marzyć.

$ 30,000.00 Bonus miesięczny Dream Life

Co byś zrobił, gdybyś w każdym miesiącu otrzymywał
30 000,00 dolarów?

Czy będziesz żył inaczej?
Gdzie byś chciał mieszkać?
Czy kupisz nowy dom na wakacje?
Komu pomożesz finansowo?

Ostateczne przywództwo ma swoje korzyści i Twoje marzenie z DREAM LIFE BONUS w wysokości 30 000 USD.
Możesz naprawdę mieć Wymarzone Życie, gdzie masz wybór i opcje, a także to, na czym ci zależy,by zrobić to !!!

Miesięczny Bonus z zysków firmy

Bonus ten jest finansowany z 5% łącznej wielkości sprzedaży firmy z poprzedniego miesiąca. Podzielona jest ta premia z wszystkimi kwalifikującymi się liderami.

Jest to rzadka okazja, aby uzyskać kawałek zysków ze sprzedaży firmy, a nie tylko własnego zespołu.
Nagradzamy naszych najlepszych liderów za prowadzenie i szkolenie naszego globalnego zespołu.

Pomyśl o możliwościach!
Możesz pozycjonować się, aby czerpać korzyści z budowania solidnego biznesu i budowanie dziedzictwa, będziesz dumny że możesz zająć się swoją rodziną przez lata!

3 proste kroki, aby rozpocząć działalność:


Krok 1 – Zostań aktywnym partnerem

Jesteś aktywnym Partnerem po dokonaniu trzech Sprzedaży Członkostwa.

Więc jak myślisz, kto może skorzystać z naszego członkostwa? Powinieneś kupić Członkostwo tylko wtedy, gdy naprawdę widzisz, że skorzystasz z naszej oferty członkowskiej w perspektywie krótko- i długoterminowej.

* Twój własny zakup może liczyć się jako jedna z trzech przychodów potrzebnych do zostania aktywnym Partnerem

Krok 2 – zacznij zarabiać błyskawiczne z Produktów Bonusowych

Za każdym razem, gdy osobiście rejestrujesz nowego członka partnerskiego, otrzymujesz bonus INSTANT w wysokości od 50 do 150 USD!

Za każdym razem, gdy osobiście zaprosisz do rejestracji trzech nowych członków, w ciągu miesiąca kalendarzowego, zarobisz premię od PRODUCENTA.

Możesz zarobić NIEOGRANICZONĄ liczbę BONUSÓW PRODUCENTA.

Krok 3 – Odblokowanie pozostałej rekompensaty

Możesz ODBLOKOWAĆ Rekompensatę Cząstkową, gdy osiągniesz BEZPŁATNE Członkostwo i masz bezpośredniego Partnera, który jest BEZPŁATNY CZŁONKIEM.

Pamiętaj, że dzięki członkostwu BEZPŁATNEMU otrzymujesz dodatkowe
trzy korzyści:

Nie będzie płatności członkowskiej za następny miesiąc!
Dopóki utrzymujesz 5 aktywnych członków, nigdy nie będziesz płacić ponownie składki członkowskiej, a i tak otrzymasz Cruises Dollars ™ co miesiąc, nawet jeśli nie będziesz musiał płacić miesięcznych składek członkowskich.

Jesteś na szczycie zarobkowym od pozostałych prowizji od tych wszystkich Członków.

Krok 4 – Odblokowanie pozostałej rekompensaty

Dzięki naszemu Pozostałemu Programowi Wynagrodzeń można zarabiać na nieograniczonej Szerokości. Kiedy odblokujesz Rekompensatę Pozostałą, zarabiasz 5 dolarów każdego miesiąca za wszystkich członków, których kieruje twój zespół do LEVEL 5 (począwszy od 2. członkostwa), co pozwala zarobić setki i tysiące miesięcznych dochodów!

Spójrz na ten przykład mocy tego programu do tworzenia silnego strumienia zysków rezydualnych – Ten przykład jest przedstawiony w celu zilustrowania potęgi naszego prostego programu rekompensat, a nie sugerowania i przedstawiania rzeczywistego potencjału dochodowego. To nie jest prognoza zarobków, ani przedstawianie zarobków jako Partnera.

Osiągnij 8 Rang w celu maksymalnego otrzymania rekompensaty


Nasza jedna zasada kwalifikacji: nie więcej niż 40% zysku może liczyć od każdego, kto buduje nogę.

1. Cel – Przejście Na Menedżera Marketingu

Gdy zespół zarabia 3000 dolarów w łącznym przychodu z członkostwa (czyli 30 aktywnych aktywnych użytkowników) w dowolnym miesiącu kalendarzowym, przejdziesz do Menadżera ds. Marketingu.

Menadżer Marketingu automatycznie zarabia $ 500.00 CAR BONUS każdego miesiąca gdy jest zakwalifikowany.

2. Cel – Przejście na stanowisko Senior Marketing Manager

Gdy Twój zespół wyda $10.000 łącznie z opłatami za członkostwo (czyli 100 aktywnych członków) w dowolnym miesiącu kalendarzowym, otrzymasz rangę
Senior Marketing Manager.

Starsi Menadżerowie ds. Marketingu automatycznie zarabiają na nasze PAKIETY PODRÓŻOWE w wysokości $1000 każdego miesiąca.

3. Cel – Przejście na Dyrektora Marketingu

Gdy Twój zespół zarabia $25 000 z całkowitych przychodach członków (czyli 250 aktywnych członków) w dowolnym miesiącu kalendarzowym, przejdziesz do Dyrektora Marketingu.

Dyrektorzy Marketingu automatycznie zarabiają za Zaangażowanie Bonus w wysokości $2.500 każdego miesiąca.

4. Cel – Przejście na Stanowisko Senior Dyrektora Marketingu

Gdy Twój zespół generuje 50 000 USD łącznie z opłatami za członkostwo (czyli 500 aktywnych członków) w dowolnym miesiącu kalendarzowym, przejdziesz do Senior Marketing Director.

Starsi Dyrektorzy Marketingowi automatycznie zdobywają nasz LEASURE BONUS w wysokości $5000,00 każdego miesiąca.

5. Cel – Awans do Dyrektora Regionalnego

Gdy Twój zespół wyda $100 000 łącznych z opłatami za członkostwo (czyli 1000 aktywnych członków) w dowolnym miesiącu kalendarzowym, otrzymujesz rangę Dyrektora Regionalnego.

Dyrektorzy Regionalni automatycznie zdobywają BONUS WOLNOŚCI,
są zakwalifikowani do otrzymania każdego miesiąca. $10 000,00.

6. Cel – Awans do Dyrektora Krajowego

Gdy Twój zespół wyda $200 000 z łącznymi opłatami za członkostwo (czyli 2000 aktywnych członków) w dowolnym kalendarzowym miesiącu, kwalifikujesz się do rangi Dyrektora Krajowego.

Dyrektorzy Krajowi automatycznie zarabiają Niezależny Bonus 20 000 USD każdego miesiąca, w którym kwalifikują się do tej rangi.

7. Cel – Awans do Dyrektora Międzynarodowego

Gdy zespół zarabia $300 000 łącznie z opłatami członkowskimi (czyli 3000 pełnych aktywnych członków) w dowolnym kalendarzowym miesiącu kalendarzowym, zgłaszasz się do Dyrektora Międzynarodowego.

Dyrektorzy Międzynarodowi automatycznie zdobywają BONUS ŻYCIA BEZTROSKIEGO w wysokości $30 000,00 każdego miesiąca.

8. Cel – Przejście na Dyrektora Wykonawczego

Gdy Twój zespół wyda $500 000 łącznie z opłatami członkowskimi(czyli 5000 aktywnych członków) w dowolnym kalendarzowym miesiącu kalendarzowym, przejdziesz do Dyrektora Wykonawczego.

Dyrektorzy Wykonawczy automatycznie zdobywają takie same premie, które dyrektorzy międzynarodowi zarabiają w wysokości $30 000, w każdym miesiącu, a także każdego roku, mają udział w naszym WORLD WIDE MARKET BONUS.

Bonus ten jest finansowany z 5% łącznej wielkości sprzedaży firmy z poprzedniego miesiąca. Dzielimy tą premię z wszystkimi kwalifikującymi się liderami. To rzadka okazja, aby wygenerować dodatkowy dochód ze sprzedaży całego przedsiębiorstwa, a nie tylko z własnego zespołu.

Przykłady Przywilejów Przywództwa Zespołów


Przywództwo grupowe są oparte na NIEWIELKIEJ GŁĘBOKOŚCI

Wyobraź sobie, że masz 10 nóg (masz 10 szerokości), a każda noga generuje $10 000 w sumie $100 000. Kwalifikujesz się do Dyrektora Regionalnego i zarobisz w tym miesiącu premię w wysokości $10.000,00 rekompensaty i inne bonusy. W tym przykładzie maksymalna produkcja PER LEG wynosiła 10%; Mniej niż 40% na jedną nogę.

Kiedy jest wypłacona rekompensata?

Natychmiastowy Bonusy
Płatny w ciągu 24 godzin od uaktualnienia partnera.

Premie Producenta
Płatny dzień po zakończeniu każdego miesiąca rekompensaty przez Partnera.

Pozostałe komisje
Płatne od razu zaczynając od swojego członkostwa w drugim składzie członkowskim

Bonusy Leadership Team
Płatne na ostatni dzień każdego miesiąca o godzinie 9:00 PM (czasu wschodniego – USA)

Światowy Bonus
Wypłacane w ostatnim dniu każdego miesiąca o 21:00 (czas wschodni – USA)

InCruises® płaci Partnerom za pośrednictwem Payoneer

Za każdym razem, gdy prowizja zostanie zarobiona, przelewamy Twoje pieniadze do Portfela InCruises i powiadomimy Cię. Następnie możesz przenieść saldo portfela do Payoneer w celu otrzymania funduszy przez:

Przelew bankowy do lokalnego banku Pre-paid MasterCard®.

Ważne informacje na temat dochodów


Prognozy dochodów w niniejszej prezentacji są jedynie dla celów hipotetycznych i nie stanowią gwarancji przyszłych wyników. Użyliśmy hipotetycznych obliczeń opartych na wielu założeniach, które mogą lub nie mogą być osiągalne przez Ciebie. Twoja rzeczywista rekompensata, jeśli występi, będzie się różnić w zależności od wielu czynników, w tym między innymi liczby członków, które bezpośrednio i pośrednio odnoszą się do firmy inCruises ™, jak długo pozostają członkami, rekompensatą przypisaną przez firmę inCruises ™, Refundacje, anulowanie i wiele innych czynników. Te informacje są dostarczane jedynie w celu wykazania, w jaki sposób działa program kompensacyjny inCruises ™.

Sukces jako niezależny przedstawiciel firmy inCruises ™ będzie wynikiem tylko z udanych starań w zakresie sprzedaży i budowania zespołu, które wymagają ciężkiej pracy, staranności i przywództwa. Twój sukces zależeć będzie od tego, jak skutecznie korzystasz z tych cech. Większość Partnerów nie osiągnie poziomu dochodu wyjaśnionego w naszych ilustracjach rekompensat.

FORMULARZ ZAPYTANIA

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania odnośnie, zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza: